Home Aktualności Kupon żywieniowy – zadowolony pracownik, to najedzony pracownik

Kupon żywieniowy – zadowolony pracownik, to najedzony pracownik

przez Andrzej
żywność

Kupony żywieniowe – zalety dla pracownika

Programy kafeteryjne, których celem jest zapewnienie pracownikom pozapłacowych świadczeń, posiadają w swojej ofercie nie tylko wejściówki na basen czy siłownie, ale także kupony żywieniowe. Przerwa na zdrowy i smaczny posiłek jest dla wielu osób bardzo ważna w czasie wytężonej pracy. Dzięki kuponom żywieniowym do modnych restauracji, można zregenerować siły i zintegrować się z kolegami z firmy. Świadczenia dają pracownikom swobodę wyboru posiłku, jego miejsca oraz czasu. Oznaczają gwarancję dostępu do szerokiej gamy lokali gastronomicznych cieszących się dobrą sławą. Ich zaletą jest także długi okres realizacji. Współczesne kupony żywieniowe są nowoczesnymi kartami imiennymi, które posiadają zabezpieczenia przed fałszerstwem, chronią w przypadku zagubienia lub kradzieży.

Kupony żywieniowe – walory dla firm

Kupony żywieniowe pozwalają pracownikom na swobodny wybór ulubionych produktów,  jednocześnie niosąc plusy dla firm. Dzięki bonom żywieniowym można uprościć system rozliczeń za posiłki. Ustanawiają jednolite zasady organizacji obiadów i stanowią motywator do pracy. Wielu pracowników ceni takie rozwiązania.

Karta MultiLunch  – pierwszy nowoczesny kupon żywieniowy

Nowatorskim pomysłem w zakresie imiennych, abonamentowych kart żywieniowych była karta MultiLunch. Za cel jej istnienia postawiono zapewnienie pracownikom elastycznego wyboru posiłków w czasie dnia roboczego w ciągu godzin pracy. Dostępny jest także kupon MultiLunch, który stanowi identyfikator uprawniający do jednorazowej wizyty w określonych restauracjach na terenie całego kraju. Zaletą programu MultiLunch jest bez wątpienia duży wybór lokali gastronomicznych. Ich lista jest dostępna na stronie MultiLunch.pl. Pracownicy mają wpływ na to co jedzą, ponieważ mogą zgłaszać do programu  swoje ulubione bary lub kawiarnie. Kupony żywieniowe, to dobra opcja dla osób, które posiadają mobilną pracę lub odbywają często delegacje.

related articles

Napisz komentarz