Home Aktualności Tanio, szybko, smacznie – czyli pizza w domowym zaciszu

Tanio, szybko, smacznie – czyli pizza w domowym zaciszu

przez Andrzej
jedzenie na mieście - pizza

Czwartkowy wieczór, godzina 22. Siedzisz sam w domu, zmęczony po pracy i bez sił na jakiekolwiek działanie. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że nagle czujesz głód. Skręca cię na samą myśl wstania z wygodnej kanapy i szukania czegokolwiek w kuchni. Nagle przypominasz sobie, że po drodze do domu zapomniałeś zrobić zakupy i lodówka znów świeci pustkami. Sytuacja kryzysowa. Co zrobisz? Sięgasz po telefon i zamawiasz pizzę.

Prosta i oczywista taktyka. Wykręcasz numer, podajesz nazwę, rozmiar i adres dostawy. Pół godziny później otwierasz drzwi, płacisz i w spokoju możesz cieszyć się aromatyczną, rozpływającą się w ustach pizzą. Dalsza instrukcja jest chyba zbędna.

Wyjście w sytuacjach kryzysowych

Zaprosiłeś dziewczynę na domową, własnoręcznie przygotowaną kolację przy świecach. Od tygodni przeszukujesz Internet , by znaleźć najodpowiedniejszy przepis na coś wyjątkowego i romantycznego. Coś co sprawi, że zobaczy w tobie kogoś więcej niż kolegę. Rano zrobiłeś zakupy, wysprzątałeś mieszkanie, kupiłeś odpowiednie wino i wydrukowałeś przepis. Kuchnia lśni, aż szkoda będzie ją zabrudzić. Zabierasz się do działania i nagle… Wszystko leci ci z rąk, piekarnik przestaje działać, patelnia przypala wszystko, co na nią położysz, okazuje się, że nie masz odpowiedniej zastawy, a na domiar złego, ona będzie już za godzinę! Tragedia. Jedynym wyjściem z tej patowej sytuacji będzie danie na wynos. Chińszczyzna? Niekoniecznie komponuje się z czerwonym winem. Lepiej postawić na włoską kuchnię i sprawdzone smaki. Zawsze możesz przecież powiedzieć, że to pizza, którą zrobiłeś sam. Idealną znajdziesz w doskonałej pizzerii www.pizzataxi.pl.

Wersja dla zaawansowanych

Zamówienie przez telefon jest rozwiązaniem dla tych bardziej wygodnych. Są jednak i tacy, którym jeszcze czasem się chce, mają nadprogramowe zapasy energii, albo zwyczajnie lubią spędzać czas w kuchni. Jeśli do nich należysz – świetnie. Przygotowanie pizzy może nie zajmie 30 minut, ale z czasem dojdziesz do takiej wprawy, że po godzinie w twoim domu będzie roznosił się zapach pulchnej domowej, własnoręcznie przygotowanej pizzy. Wystarczy dobry przepis, świeże składniki i odrobina chęci. Nie wydaje się aż takie trudne prawda? Co więc szkodzi spróbować. Pizza jest pewniakiem zarówno w podbijaniu serc najmłodszych rozrabiaków, nocujących u twojej córki, jak i genialnym dopełnieniem babskiego wieczoru z przyjaciółkami. A jeszcze zrobiona przez ciebie? Dodatkowe punkty na plusie masz już w kieszeni!

related articles

Napisz komentarz